“Ödünç Yaşamlar” Türk Kanser Derneği İçin Sahnede

odunc yasamlar

Ünlü Sinema ve tiyatro oyuncusu, yazar ve yönetmen Ali Poyrazoğlu’nun; ‘uzatmalı’ öğrenciden yola çıkarak tadına doyulmaz öyküler demetiyle seyirciyi bir yandan güldürürken bir yandan da herkesin yaşamındaki en önemli olgularla ilgili aydınlatıcı bakışını paylaştığı tek kişilik gösterisi “Ödünç Yaşamlar” Türk Kanser Derneği için sahnede!

Ali Poyrazoğlu; kendi yazdığı kitaptan sahneye uyarladığı, kendine özgü yorumuyla toplumsal ironi öykülerinin anlatıldığı bir kara mizah örneği sunduğu oyunu ‘Ödünç Yaşamlar’ ile tekrar izleyiciyle buluşuyor.

Ali Poyrazoğlu, bir ilki deneyerek güldürü ustalığıyla yaşam koçluğu seminerlerini birleştirdiği oyunu ‘Ödünç Yaşamlar’ı 25 Kasım’da Profilo Alışveriş ve Kültür Merkezi’nde Türk Kanser Derneği için sahneleyecek. İzleyicilere; eğlenceli, keyifli, uçuk-kaçık, insanın içini açan, yaşam enerjisini yükselten bir güldürü vaat eden oyunun tüm geliri Türk Kanser Derneği’ne bağışlanacak.

Tiyatro severler ve Ali Poyrazoğlu hayranları keyifli bir gösteri izlemenin yanı sıra kuruluşundan bugüne kadar milyonlarca imkânları kısıtlı kanser hastasına yardım eden Türk Kanser Derneği’ne de destek olma fırsatı bulabilecek.

25 Kasım’da Profilo Alışveriş ve Kültür Merkezi’nde Ödünç Yaşamlar’ı sergileyecek olan Ali Poyrazoğlu tarafından oyunun tüm geliri Türk Kanser Derneği’ne bağışlanacak.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.