Athena Akustik Performansıyla Açıkhava’da

athena

Türkiye'de rock müziğin en sevilen gruplarından biri olan Athena, akustik performanslarını 16 Haziran akşamı Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde sergileyecekler.

Gökhan ve Hakan Özoğuz kardeşlerin önderliğinde kurulan Athena, punk ve ska rock müzik türünün ülkemizdeki en büyük temsilcileri. 1998 yayınlanan ilk albümleri “Holigan”dan 2014 yılında çıkardıkları “Altüst” albümlerine kadar sergiledikleri enerjisi yüksek performansları ve coşkulu müzik tarzları ile herkese bu tarz müziği sevdirmeyi başardılar. Grubun Holigan şarkısı futbol maçlarının adeta marşı haline gelirken, Avrupa Basketbol Şampiyonası'nda oynayan milli basketbol takımı için besteledikleri "12 Dev Adam" şarkıları dillere pelesenk oldu. 2004 yılında Sertab Erener'in birinciliğin ardından ülkemizde gerçekleşen Eurovision Şarkı Yarışması'na katıldıkları "For Real" şarkılarıyla dördüncü oldular.

Enerjisi kolay kolay bitmeyen Athena, 16 Haziran gecesi kendi şarkılarının akustik versiyonları dışında farklı müzik türlerine ait şarkıları da seslendirecekleri bu performans, müzikal sürprizleri de içeriyor olacak.

Biletler Biletix'te.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.