Betoko Unutulmayan Performansıyla Zorlu'da

betoko

Progressive ve deep house’un Meksikalı DJ’i Betoko, geçen seneki unutulmaz performansının ardından yeniden Zorlu PSM Studio’da.

Müzikseverler tarafından en çok “Raining Again” şarkısıyla tanınan Betoko, 12 yaşında müziğe gitar ve davul çalarak başladı. Bu görevleriyle çeşitli gruplarda yer alan DJ, 20 yaşındayken Guadalajara’da kendi stüdyosunu ve prodüksiyon şirketini kurdu. 2002 yılında radikal bir karar vererek Londra’ya taşınma kararı aldı.

Bu yer değişikliğiyle beraber müzik türünde de değişikliğine giden Betoko, Wow! Records’la çalışmaya başladı. M.A.N.D.Y, Gregor Tresher, Martinez, Steve Lawler, Dubfire, Sven Vath ve Marco Carola gibi önemli DJ’lerin setinde yer aldı. Ardından müzikleri reklam filmlerinde ve CSI dizisinde kullanılmasıyla ününü artırmış oldu. Aynı Madonna'nın "Sticky N Sweet" turnesinde de yer aldı. 2015’te yayınladığı "Phobik" EP’si ile de “Techno’nun Geleceği” unvanını sahibi oldu.

Betoko unutulmaz bir performansa daha 20 Ekim Cuma akşamı Zorlu PSM Studio’da imza atacak gibi gözüküyor.

Etkinliğin biletleri Biletix'te.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.