Bonobo Canlı Performansıyla Kasım’da İstanbul’da

bonobo

Elektronik müziğin en başarılı İngilizlerinden biri olan Bonobo, Akbank Caz Festivali kapsamında 11 Kasım’da Volkswagen Arena’da.

Simon Green, yani bildiğimiz sahne ismiyle Bonobo, ilk albümü "Animal Magic"in tüm enstrümanlarını kendi çalarak 2000 yılında yayımladı. Downtempo türüne öncülük ederek bir anda hem medyanın hem müzikseverlerin dikkatlerini üstüne çeken Bonobo, kariyerinde sessiz ama etkili bir derinlikle ilerleyerek büyük başarılar elde etti. Başarılı pek çok albüm, sayısız turne ve sayısız şarkıya imza atan sanatçı, sakin ve etkileyici tarzıyla elektronik müziğin güçlü ve yenilikçi isimlerinden biri oldu. 

En son olarak Ocak 2017’de “Migration” adlı albümünü hayranlarının beğenisine sundu. Müziğindeki zenginliği ve çeşitliliği belirtmek amacıyla albümüne bu ismi veren (Migration/Göç) Bonobo, Migration’ı 8 aylık dünya turnesinin bir emeği olarak çıkardı. Tarz olarak ambient electronica olarak tanımlayabileceğimiz bu albüm, müzikal açıdan Bonobo’nun en başarılı çalışmalarından biri.

Bonobo, Akbak Caz Festivali kapsamında 11 Kasım’da Volkswagen Arena’da misafirlerini bekliyor olacak.

Biletler Mobilet'te.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.