Buika Klarnet Festivali İçin İstanbul'da

buika

Aşk şarkılarının en güzel ve tutkulu seslerinden Buika, yeni albümünü çıkmadan evvel 16 Eylül'de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde konser verecek.

Flamenko ve caz müziğini kendine özgü tarzıyla yorumlayan Buika, Ekvator Ginesi'nde doğmuş ve çingene kültürü içine işlemiş başarılı bir sanatçı. Kendi müziğine geçmişinden gelenleri de ekleyen sanatçı "Mi Nina Lola”, İspanyol Müzik Ödülleri’nde, En İyi Prodüksiyon ve En İyi İspanyolca Albüm ödüllerinin ve  Meksika’nın büyük efsanesi Vargas’ın şarkılarıyla En İyi Tropikal Albüm Grammy ödülünün sahibi oldu ve "Nina de Fuego” albümü ile Latin Grammy ödüllerine Yılın En İyi Albümü ve En İyi Prodüksiyon kategorilerinde aday gösterildi. En son olarak ise şarkılarını kendisinin ürettiği, Meshell Ndegeocello ve Jason Mraz ile de düetlerinin olduğu "Vivir Sin Miedo" albümüyle sevenlerini kucakladı.

Yeni çıkacak albümünden de şarkılar söyleyecek olan Buika, 16 Eylül akşamı Harbiye'de en sevilen şarkılarını hayranları için bir kez daha İstanbul'da söyleyecek.

Biletler Biletix'te.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.