Çocuklar Trump AVM’de Duvar Saati Tasarlayacak Tiyatro İzleyecekler

Trump AVM’de bu hafta sonu çocuklar katılacakları atölyede "Duvar Saati" tasarlayacaklar. 8 Ekim Cumartesi günü "Uykusuz Prenses" , 9 Ekim Pazar günü ise "Sihirli Kapı" adlı tiyatro oyunlarını izleyecekler. 
 
Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu “Duvar saati” tasarlayacak, keyifli tiyatro oyunları izleyerek neşeli bir hafta sonu geçirecekler.
8 Ekim Cumartesi günü ‘Uykusuz Prenses’, 9 Ekim Pazar günü ise ‘Sihirli Kapı’ adlı tiyatro oyunları Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde sergilenecek. Her iki tiyatro oyunu da saat 13.00’te başlayacak. 
Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların keyifle vakit geçirmelerini ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Duvar Saati Tasarlama Atölyesi”. Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar, yaratıcılıkları kapsamında ahşap duvar saatlerini renk renk boyayıp, taşlarla süsleyip kendi duvar saatlerini tasarlayacaklar. 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek “Duvar Saati Tasarlama Atölyesi” nde,  çocuklar hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecek. 
 
Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.