Dimitri Vegas & Like Mike Temmuz'da İstanbul'da

dimitri vegas like mike

DJ Mag’in en iyi 100 DJ listesinin bu seneki iki numarası olan Dimitri Vegas & Like Mike, 7 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park İstanbul’a geliyor.

Yunan asıllı Belçikalı Dimitri Thivaios & Michael Thivaios kardeşler, dünyada eşi benzeri bulunmayan sahne performanslarıyla tanınıyor. 2014 yılında ikinc sırada yer aldıkları DJ Mag en iyi 100 listesinde, gösterdikleri müthiş performans sayesinde 2015’te birinci sıraya yerleşmiş olmalarıyla başarılarını taçlandırmış oldular. Bu sene ise listenin iki numarası olmayı başardılar.

“Tremor”, “Mammoth”, “Stampede” şarkılarıyla dünyaca ünlü olan kardeşler; Tomorrowland, Mysteryland, EDC Las Vegas, EDC UK, Ultra Music Festival ve Creamfields gibi dünyanın en iyi elektronik müzik festivallerinde de headline olarak sahneye çıktılar. Geçen yaz İbiza’daki “House of Madness” adlı partilerinde Diplo, Steve Angello, Fat Boy Slim, Yves V, Steve Aoki, Armin Van Buuren ve Nicky Romeo gibi önemli elektronik müzik üstatlarıyla unutulmaz bir performans gerçekleştirdiler.  

Eğlenceli dj performansının yıllardır değişmeyen adresi olan ikili Dimitri Vegas & Like Mike, 7 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’da sevenlerine 8 saatlik muhteşem bir performans sergileyecekler.

Biletler Biletix'te.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.