Electronica Festival İstanbul Temmuz’da Suma’da

electronica festival istanbul

Yaz mevsiminin en güzel elektronik müzik festivallerinden olan Electronica Festival İstanbul, 13. yılında Suma Beach’de gerçekleşecek.

İki günlük deniz, orman ve elektronik müzikle dans keyfi 29-30 Temmuz tarihlerinde Suma Beach’de sizleri bekliyor olacak. 2004 yılından bu yana pek çok müzikseveri 600’den fazla müzisyenin performansıyla buluşturan festival, bu yıl yine heyecan verici line-up’ı ile katılımcılarını keyifli iki yaz gününe davet ediyor.

Festivalin bu seneki yabancı müzisyenleri şöyle olacak;Andhim, Architectural, Claptone, Doctor Dru, Dominik Eulberg, Eagles & Butterflies, Einmusik b2b Jonas Saalbach, Elderbrook, Etapp Kyle, Feathered Sun, Francesco Tristiano, Frankey & Sandrino, Henry Saiz &Band, Oceanvs Orientals, Oliver Huntemann, Red Axes,  Stavoz, Swayzak, Viken Arman, Voiski, Yokoo.

Yerli isimlerde ise çoğu FG Radio’dan tanıdığınız; Ahmet Şendil, Alican, Ali Efe Dinç, Batur, Becky Fr, Birol Giray ‘’Beegee’’,   Discolog, Doruk Güralp, Drell, Efe Kantel, Ferhat Albayrak, Furkan Kurt, Jaffer, Mert Yücel, Mousike, Moophy,  Murat Uncuoğlu, Nisso, Procombo, Rubsilent, Seko, Sezer Uysal, The Contra, Yang.

Etkinliğin biletleri Biletix’te.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.