Geçmiş Günümüzle Buluşuyor Etkinlikleri

gecmis gunumuzle bulusuyor

“Geçmiş Günümüzle Buluşuyor” sergisinin 15. İstanbul Bienali’ne paralel düzenlenen etkinlikleri bu 23 Eylül Cumartesi başladı.

Huma Kabakcı ve Mine Küçük küratörlüğünde gerçekleşen “Geçmiş Günümüzle Buluşuyor isimli karma sergi, ilhamını tarihten alan, farklı malzemeler ve tekniklerle iş üreten, yerli ve yabancı 16 sanatçının eserlerinden oluşan bir seçki sunuyor.

Sami Aslan, Burçak Bingöl, Hera Büyüktaşçıyan, Ahmet Civelek, Onur Hastürk, Patrick Hough, Bilal Hakan Karakaya, Seçil Kınay, Hasan Kıran, Maude Maris, Ardan Özmenoğlu, Murat Palta, Shahpour Pouyan, Gazi Sansoy, Elvan Tekcan ve Pınar Yolaçan’ın işlerinin yer aldığı sergi, 13 Ekim 2017 tarihine kadar Anna Laudel Contemporary’de görülebilir

Sergiye eşlik eden küratöryal tur, sanatçı konuşmaları ve performans enstalasyonunun yer aldığı, 15. İstanbul Bienali’ne paralel düzenlenen etkinlik programı aşağıdaki şekilde:

28 Eylül Perşembe | 18.30-19.10: Performans
“Gövde-Geçmişe Akan Şimdi” isimli performans enstalasyonunu TORK Dance Art sunacak. Performans-Konsept-Koreografi: Sernaz Demirel ve Tan Temel. 

Görsel: Kayhan Kaygusuz

 

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.