GTZ'den Genç Sanatçılara Çağrı!

gtz sanat

GTZ Sanat Etkinliği ülkemizin toplumsal sorunlarına bilimsel açıdan yaklaşmak ve gelecek hedeflerine katkı sağlamak amacıyla 2013 yılından bu yana düzenlenen Genç Türkiye Zirvesi bünyesinde bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek.

Genç Türkiye Zirvesi 5. Yılında Gençleri Sanat ile Buluşturuyor!

Resimden heykele çağdaş sanatın farklı disiplinlerinden eserlerin sanatseverlerle buluşacağı etkinlik ile geleceğin mimarı genç sanatçıların yaratıcı düşünce ve üretimleri sergilenerek genç sanatın tanıtılması, yaygınlaşması ve desteklenmesi hedefleniyor.

Etkinliğin seçici kurulunda yer alan Merkur Galeri kurucusu Sabiha Kurtulmuş, artSümer’in kurucusu Aslı Sümer, Ferko Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten ve Varyap Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdinç Varlıbaş tarafından herhangi bir odak konu veya konsepte bağlı kalmadan seçilecek olan eserler 12-13 Mayıs 2017 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi, Rumeli Salonu’nda görülebilecek. Başvurular için son tarih ise 1 Mayıs.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.