Movies in Concert: Harry Potter ve Felsefe Taşı

harry potter ve felsefe tasi

Zorlu PSM’de Kasım ayının Movies in Concert serisinde sıra dünyanın en çok izlenen çocuk filmlerinden biri olan Harry Potter ve Felsefe Taşı var.

Her ne kadar çocuk filmi olarak sınıflandırılsa da, Harry Potter çocuk veya yetişkin fark etmeksizin herkesin zevkle izlediği filmlerden biri. 2001 yılında vizyona giren film, J.K. Rowling’in aynı adlı kitabından uyarlandı. Beyazperdeden sonra şimdi de CineConcerts ve Warner Bros Consumer Products işbirliği sayesinde müziklerin canlı olarak çalındığı dev sinema ekranlarında seyircilerini tekrar bekliyor olacak.

harry potter ve felsefe tasiHaziran 2016 tarihinde bir dünya turu olarak başlayan konserler serisi, 35’den fazla ülkeyi 2018 yılının sonuna kadar gezmeyi planlıyor. Harry Potter hayranları bu konser serisi sayesinde büyülü sihir dünyasına tekrar giriş yapmanın heyecanını taşıyacak.

Harry Potter ve Felsefe Taşı filmi, John Williams imzasını taşıyan film müziklerinin canlı performansıyla birlikte 3 ve 4 Kasım tarihlerinde Zorlu PSM Ana Tiyatro sahnesinde sizleri bekliyor olacak.

Biletler Biletix'te.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.