Hoşgeldin Boyacı Seyircileriyle Buluşmaya Devam Ediyor

hosgeldin boyaci

İki perdelik bol sürprizli oyun “Hoşgeldin Boyacı” sahnelenmeye devam ediyor.

Erdal Özyağcılar, Berna Laçin ve Gözde Çetiner’in sevilen oyunu "Hoşgeldin Boyacı”, insanların birbirine ihtiyacı olduğunda sınıf ayrımının nasıl ortadan kalktığını baştan sona komediyle sarmalanmış bir dille anlatıyor.

Donald Churchill’in yazığı ve orijinal adı “The Decorator” olan Hoşgeldin Boyacı’nın konusu ise şöyle: Hayatı boyunca hep aktör olmak isteyen Walter, para kazanmak için boyacılık yapmaya başlamıştır.  Bir gün yine bir evin boya işlerini yapmaktayken ev sahibinin bir sırrını öğrenmiştir. O da Marcia kendi kocasını, Jane adlı bir kadının kocasıyla aldatmaktadır. Bunu öğrenen Jane, Marcia’nın evine geliyor ve durumu Marcia’nın kocasına söylemekle onu tehdit ediyor. Ardından Walter durumu kurtarmak için Marcia ile bir plan hazırlıyor.

hosgeldin boyaci

Kahkaha atmaya daha ilk dakikalardan başlayacağınız oyunda Walter rolünde Erdal Özyağcıları, Marcia rolünde Berna Laçin’i ve Jane rolünde ise Gözde Çetiner’i izliyor olacaksınız. Oyunu Türkçe’ye çeviren Füsun Günersel ve yönetmen Arif Akkaya.

Oyun Takvimi
27 Nisan, Artısahne Mecidiyeköy
6 Mayıs, ODTÜ KKM Ankara

Biletler Biletix'te.

Ankara gösteriminin biletleri Biletix'te.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.