Iggy Azalea İlk Konseri İçin İstanbul’da

iggy azalea


Avustralyalı dünyaca ünlü şarkıcı Iggy Azalea, 21 Ekim’de ilk konserini gerçekleştirmek üzere İstanbul’a geliyor.

Hip-hop ve rap müziğin son yıllardaki en göze çarpan ve başarılı ismi olan Iggy Azalea’yı 2013 yılında çıkardığı “Work” adlı şarkısıyla tanıdık. Ardından kulak verdiğimiz “Fancy” ve Ariana Grande’yle beraber düet yaptığı “Problem” şarkıları, Bilboard Hot 100 listesinde ilk ve ikinci sırada olmak üzere art arda yer aldı. The Beatles dışında bu rekoru kırabilen tek sanatçı olma başarısını gösteren Iggy Azalea, aynı zamanda XXL’ın Freshman listesine girebilen tek kadını da oldu.

Bunun dışında Rita Ora, Jennifer Lopez, T.I., Britney Spears, Wiz Khalifa ve Charlie XCX gibi sanatçılarla da düeti olan Iggy Azalea, en son Brezilyalı şarkıcı Annita ile çıkardığı “Swicth” şarkısıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Ülkemizde ilk kez konser verecek olan Iggy Azalea, 21 Ekim akşamı Küçükçiftlik Park’ta olacak. Öncesinde ise Ayşe Hatun Önal ve Ozan Doğulu konserlerini izleme fırsatı bulacaksınız.

Etkinliğin biletleri Biletix'te.

 

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.