Jay Jay Johanson Geliyor

jay jay johanson

İsveç’li dünyaca ünlü müzisyen Jay Jay Johanson, Eylül sonunda İstanbul, Ankara ve İzmir'e geliyor.

Kuzeyli başarılı müzisyenimiz, 1996 yılında müzik hayatına atıldı. Melankolik ve karanlık atmosfere sahip müzikleri ve de şiirsellik akan şarkı sözleriyle müzikseverlerin ilgisini kısa sürede kazandı. İlk albümü “Whiskey”deki  jazzy/trippy vokalleriyle beğeni toplayan müzisyen, 2003 yılında yayınladığı “Antenna” albümünde elektronik müziğin de desteğini alarak melankolik havasından bir nebze sıyrılmış oldu. Ama değişmeyen tek şey var ki, o da Jay Jay Johanson’ın her albümde müzikal zenginliğini kat be kat artırarak hayranlarına her şarkısında ayrı bir zevk tattırması.

“Believe In Us”, “She Doesn’t Live Here Anymore” ,”Alone Again” ve “On The Radio” şarkılarıyla çok beğenilen müzisyen, son albümü Opium’da aşk, yalnızlık ve toyluk üzerine sorular sorarak hayranlarına kalbini açtı.

Türkiye'ye gelmeyi ve burada konser vermeyi çok sevdiğini dile getiren Jay Jay Johanson, en sevilen şarkılarını seslendirmek üzere hayranlarıyla ilk olarak 27 Eylül akşamı If Performans Hall Ankara'ya geliyor. 28 Eylül'de Container Hall İzmir'e ve 29 Eylül'de Dorock XL İstanbul'da konser verecek.

Etkinlik biletlerine linklerden ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.