Sokak Dansının Nabzı Redbull Tv'de Atıyor

juste debout

Farklı ülkelerden gelen başarılı sokak dansçıları 4 Mart Pazar gecesi Paris’te bir araya geliyor.

Dansçılar, dünyanın en prestijli dans yarışmalarından Juste Debout’ta en iyi olduklarını kanıtlamak için yarışacak. Tüm gece sürecek bu dans şöleni saatler 00.00’ı gösterdiğinde Red Bull TV’den canlı olarak yayınlanacak.

Dünyanın en prestijli dans yarışmalarından Juste Debout bu sene yine Paris’te gerçekleşecek. 15 senedir sokak dansının trendini belirleyen bu yarışmada dünyanın farklı ülkelerinden gelen dansçılar kendi kategorisinde en iyi olmak için hünerlerini sergileyecek. Tüm gece sürecek nefes kesen performanslar ise Red Bull TV’den canlı olarak yayınlanacak. Yayın 4 Mart gecesini 5 Mart’a bağlayan gece 00.00’da başlayacak.

juste deboutJuste Debout, sokak dansçıları için diğer dansçılarla bir araya gelerek kendilerini tartabildikleri bir yarışma… Bunun yanında dans adına kültürel alışverişin yaşandığı uluslararası bir dans platform olarak da öne çıkıyor. Farklı kültürlerden ve disiplinlerden gelen, kendi alanında uzmanlaşan dansçıların hünerlerini sergiledikleri yarışmada; hip hop, new style, house, locking ve popping gibi farklı disiplinler yer alıyor. Bu yıl yarışmada, Junior Dance Tour başlığında 6 ila 14 yaş arası genç yetenekler de kozlarını paylaşacak.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.