Kenan Doğulu'nun Yaz Programı

kenan doğulu

Pop müzik sanatçısı Kenan Doğulu, dopdolu konser programı kapsamında İstanbul başlangıç olmak üzere pek çok şehirde konser vermeye hazırlanıyor.

Türkiye’de pop müziğinin en başarılı ve en sevilen sanatçılarından Kenan Doğulu, müzisyen Yurdaer Doğulu’nun oğlu ve DJ ve aranjör Ozan Doğulu’nun kardeşi. Yani müzik her zaman onun yanı başındaydı ve hala daha da olmaya devam ediyor. 1993’te ilk albümü Yaparım Bilirsin ile başarılı bir çıkış yapan Kenan Doğulu, o tarihten bu yana ivmeyi daha da yukarı çıkarmaya devam etti. Dile kolay 13 albüm, 4 Single ve 2007 yılında dördüncülükle çıktığı Eurovision şarkı yarışması. 20 yılı aşkındır süregelen sanat hayatında Kenan Doğulu pek çok şarkı ve başarı sığdırdı. Son olarak ise Ozan Musluoğlu ile yapımcılığını beraber üstlenediği, en sevilen şarkılarını caz versiyonlarıyla yeniden seslendirdiği albümü “İhtimaller”i hayranlarının beğenisine sundu.

Kenan Doğulu'nun konser takvimi ise şöyle olacak:

2 Ağustos, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu
3 Ağustos, Tren Ayayorgi Beach Club, İzmir
21 Ağustos, Marmaris Amfi Tiyatro, Muğla
23 Ağustos, Kuşadası AVM Amfi Tiyatro, Aydın

Biletlere tarihlerin üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.


 

 

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.