Luke Elliot Babylon Bomonti'ye Geliyor

luke elliot

New Jersey doğumlu şarkıcı, besteci ve söz yazarı Luke Elliot, 21 Şubat'ta Babylon Bomonti sahnesinde olacak.

Luke Elliot da müziğe çocuk yaşlarında gönül veren isimlerden. 8 yaşındayken piyano öğrenmeye başlayan sanatçı, 13 yaşında ilk bestesini yapmıştı bile. Philadelphia, New Jersey ve New York’ta grubuyla beraber küçük barlarda canlı performanslar sergileyen Elliot, bir akşam konseri esnasında Rihanna’nın eski menajeri Christa Shaub tarafından keşfedildi.

İlk EP’si “Death of a Widow” 2010 yılında yayımlandı. Bu EP sayesinde hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine ulaşan Luke Elliot ve grubu, küçük barlardan New York’un en popüler mekanlarında sahne almaya başladı. Christa Shaub sayesinde Norveçli bir gazeteciyle tanışması ve Norveç’te yayınlanan bir televizyon programına katılmasıyla, İskandinav ülkelerinde geniş hayran kitlesi edinmesini sağladı. 2015 yılında ise “Dressed for the Occasion” adlı albümüyle ilgili oldukça güzel geri bildirimler aldı. 2017 senesi içerisinde de bu sefer Julian Records etiketiyle en son albümüyle aynı ismi taşıyan bir albüm daha çıkardı.

Luke Elliot, 21 Şubat Çarşamba akşamı Babylon Bomonti'de olacak. 

Biletler Mobilet'te.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.