Milky Chance Geliyor

milky chance

Alman müzik ikilisi Milky Chance, 27 Haziran'da Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’ne geliyor.

Bizim için “Stolen Dance” şarkısıyla başlayan Milky Chance’in hikayesi, arka planda Clemens Rehbein ve Philipp Dausch’un çocukluk yıllarından başlıyor. Doğma büyüme Kasseli olan ikili, büyük şehirden uzakta yaşamanın müziklerine katkısının büyük olduğunu söylemekten çekinmiyorlar.

Kendilerine özgü yumuşak ama bir o kadar da karakter sahibi soundlarını, reggae, folk, elektronik ve pop müziğin içine dahil eden Milky Chance, müzik yolculuklarına 2014 yılında "Sadneccesary" adını verdikleri albümleri ile başladılar. Söylemeye gerek bile yok ama, Stolen Dance şarkısıyla büyük olay yarattılar. Yine bu albümdeki “Down By The River” ve “Flashed Junk Mind” şarkısı da albümün diğer en sevilen şarkıları olarak yerini aldı. 2017 yılında ise ilk albümleri kadar iddialı olan ve durup kendimize dönüp bakabilmeyi anlatan “Blossom” albümlerini piyasaya çıkardılar.

En son 2016 yılında ülkemiz sınırları içerisinde Babylon Soundgarden Kilyos’ta sıcacık ve samimi performansıyla yer alan Milky Chance, bu kez 27 Haziran akşamı Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde olacak.

Biletler Biletix’te.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.