MOİ Sahne'de Bu Hafta Sonu

sinderella

İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne birbirinden keyifli tiyatro oyunlarına ev sahipliği yapıyor. MOİ Sahne’de bu hafta sonu yetişkinler için ‘Olgun Portakal’ ve ‘Bir Delinin Hatıra Defteri’, çocuklar için ise ‘Sinderella’ ve ‘Garfield Yeni Yıl Hikayesi’ oyunları sahnelenecek.

Başrollerinde Murat Parasayar ve İpek Tanrıyar’ın rol aldığı ‘Olgun Portakal’ oyunu 7 Ocak 2017 Cumartesi günü saat 20.30’da sahnelenecek. Oyunda işitme engelliler için işaret dili tercümanı bulunuyor.

 

Genco Erkal ‘Bir Delinin Hatıra Defteri’

Öykü olarak dünya edebiyatının en büyük yazarlarından Nikolay Gogol tarafından 1842 yılında kaleme alınmış ‘Bir Delinin Hatıra Defteri’ adlı eser, usta tiyatro sanatçısı Genco Erkal tarafından MOİ Sahne’de sahnelenecek. Oyun 8 Ocak 2017 Pazar günü saat 20.00’de izlenebilir.

genco erkal

Garfield ve Sinderella MOİ Sahne’de

Çocukların en sevdiği masallardan biri olan Külkedisi masalı Sinderella7 Ocak 2017 Cumartesi günü, saat 13.00’te MOİ Sahne’de sahnelenecek. Murat Altınok’un uyarlayıp yönettiği müzikli çocuk oyununun konusu şöyle: Üvey annesi ve üvey kız kardeşlerinin kötü davranışlarıyla çok üzgün hisseden genç kız Külkedisi, umutlarının azaldığı anda ona yardım eden bir iyilik perisi ile karşılaşır. İyilik Perisi, sevgili dostları fareler ve kuşlar sayesinde acaba Külkedisi'nin hayatı değişebilecek midir?

Dünyanın en tanınmış en tembel kedisi Garfield, ‘Garfield Yeni Yıl Hikayesi’ adlı çocuk oyunu ile MOİ Sahne’de izleyiciyle buluşacak. Yeni yıla özel hazırlanmış yepyeni müzikalde, çocuklar muhteşem danslarla, ses ve ışık efektleriyle bezenmiş bir eğlenceye şahit olacak. Oyun 8 Ocak 2017 Pazar günü saat 13.00’te sahnelenecek.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.