Nick Curly Floor'da

nick curly

Kendisini 2008 yılında, modern house müziğin uluslararası platformda yükselen en büyük isimlerinden bir olarak tanımlayan Nick Curly, 9 Aralık'ta elektronik müziğin eski mekanı olan Indıgo'nun yerine açılan Floor'da.

Kendisiyle ilgili olarak yaptığı tanımı kanıtlar bir şekilde başarılı bir kariyer oluşturan Nick Curly, Resident Advisor dj listesinin üst sıralarına adını yazdırdı bile. Elektronik melodilerine canlı enstrümanlarla renk katan ünlü DJ, Mart 2012’de çıkardığı ilk albümü "Between the Lines" ile özgün tarzıyla dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Elektronik melodiler dışında etkileyici vokallerin de önemini vurgulayan Alman DJ, müzikte evrensel öğeleri kullandığını Alman kültürüne bağımlı kalmadığını da belirtiyor. “Zoo Brazil Slop”, “A Certain Someone” ve “Underground” gibi parçaları oldukça beğenilen Nick Curly, aynı zamanda Kollektiv Turmstrasse, Monika Kruse, Noir ve Guti gibi başarılı DJ’lerle beraber yaptığı remix çalışmalarıyla da müzikseverlerin beğenisini kazandı.

Berlin, Stockholm, Sydney, Roma, Tokyo, İbiza ve New York gibi dünyanın pek çok şehrinde gerçekleştirdiği eğlenceli dj performanslarıyla bilinen Nick Curly, 9 Aralık'ta Floor'da. Biletler Bugece.co'da.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.