Oscar and the Wolf: Infinity Tour

oscar and the wolf

Belçikalı indie pop grubu Oscar and the Wolf, hem Ankara'da hem de İstanbul'da konser vermek üzer Mart 2018'de ülkemize gelmeye hazırlanıyorlar.

Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine sahip olan Oscar and the Wolf, 2012 yılında “Summer Skin” adlı EP’leri ile müzik yoluna çıktılar. Bu EP’deki “Orange Sky” şarkısı çok beğenildi ve 2 yıl boyunca turne yaptılar. 2014’te ise “Entity” adlı albümleriyle başarılı bir atılım yapan grubun, Raving George ile ortak çalışması olan “You’re Mine” single’ı, geçtiğimiz sene inanılmaz büyük bir ilgi gördü. Montreux Jazz, The Great Escape, Rock Werchter, Sziget gibi büyük müzik festivallerinde sahne alan grup, 2016 senesinde ülkemize Babylon Soundgarden ve Nilüfer Festivali kapsamında da uğramıştı.

29 Eylül 2017'de ise yeni albümleri Infinity'i yayınladılar. Yeni albümlerinde daha önceki albümlerine oranla daha hareketli bir tarz çizen grup, hayranlarının gönlünü bir kez daha fethetmeyi başardı.

Vokalinde Max Colombie, klavyede Ozan Bozdağ, davulda Claudio Arduini ve gitarda Jasper Bullynck’in bulunduğu Oscar and the Wolf, 2 Mart'ta Volkswagen Arena İstanbul'da konser verecek. Biletler Mobilet'te.

3 Mart'ta ise Congresium Angora Ankara'da konser verecek olan grubun biletleri Biletix'te.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.