Şafakta Buluş Benimle Yeniden Sahnede

safakta bulus benimle

Zinnie Harris’in yazdığı ve Murat Daltaban’ın yönettiği “Şafakta Buluş Benimle” uzun bir aranın ardından Mart ayı boyunca seyirci ile buluşmaya devam ediyor.

Oyunları, Britanya ve Avrupa’da sahnelenen ve ödüller kazanan oyun ve senaryo Yazarı, Profesör Zinnie Harris’in 2017 Edinburgh International Festival kapsamında ilk kez sahnelenen oyunu Şafakta Buluş Benimle (Meet Me At Dawn) Mart 2018’de bir Dot prodüksiyonu olarak seyirci ile buluşmaya devam ediyor. Oyununun yönetmeni, 2017 Edinburgh International Festival (EIF) kapsamında Edinburgh Lyceum Theatre’da Rhinoceros (Gergedanlar) oyununu sahneleyen Dot’un kurucu ortağı ve sanat yönetmeni Murat Daltaban.

Robyn ve Helen korkunç bir tekne kazasının ardından kendilerini ana karadan kopmuş bir kum adasında bulurlar. Robyn, kazanın şokuyla mücadele ederken Helen hayatta kalmanın coşkusunu yaşamaktadır. Zaman geçtikçe iki kadın üzerinde bulundukları kum adasının göründüğü gibi bir yer olmadığını keşfeder. Hayatlarının sade detaylarını ve birbirlerine sevgilerini hatırlarken, karşılaştıkları tuhaf bir başka kadının yardımıyla bu kum adasından eve giden yolu bulmayı umarlar.

safakta bulus benimle

Oyunda Helen ve Robyn rollerinde Esra Ruşan ve Berfu Öngören'i sahnede izleyeceksiniz.

Oyun Programı:

8, 9, 10, 15, 16, 17, 22, 23, 24, 29, 30, 31 Mart 2018
Dot Kanyon

Biletler Dot'ta.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.