Sertab'ın Müzikali Uniq Hall'da

sertabin muzikali

Şarkıcı, şarkı sözü yazarı, besteci ve prodüktör Sertab Erener, şarkılarının hikayesini anlatıp danslarla süslediği Sertab’ın Müzikali 19 Ocak ve 21-23 Şubat Uniq Hall İstanbul’da.

Sezen Aksu’nun yetiştirdiği en büyük isimlerden biri olan soprano Sertab Erener, müzik hayatına "Sakin Ol" albümüyle başladı. 1 milyon satan albüm Sertab Erener, o yılın en iyi çıkış yapan sanatçısı oldu.  Operadan popa kadar pek çok müzik türündeki şarkıları yorumlayabilen sanatçı, sesiyle dinleyenlerini bir anda büyüledi. Jose Carreras ve Ricky Martin gibi dünyaca ünlü sanatçılarla da iş birliği yaptı. 2003 yılında Letonya'da gerçekleştirilen Eurovision Şarkı Yarışmasında Türkiye'yi "Everyway That I Can" şarkısıyla temsil etti ve onun sayesinde Türkiye ilk defa bu yarışmada birinci oldu. Bu birincilik, Sertab Erener'in Avrupa'daki ilgisini daha da artırmış oldu.

Müzikteki 25. yılını geride bırakan sanatçı, en güzel şarkılarını oda müziği eşliğiyle söyleyerek geçen sene bir dizi konser dizisi başlatmıştı. Şimdi ise şarkılarının hikayelerini bize danslarıyla birlikte anlatıyor. En son çıkardığı "Kırık Kalpler" albümündeki şarkılarının yanı sıra, dillere pelesenk olmuş klasik şarkılarıyla da müzikal gösterisini zenginleştiriyor.

Sertab’ın Müzikali 19 Ocak ve 21-23 Şubat tarihlerinde Uniq Hall'da olacak. Biletler Biletix'te.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.