Süleyman Saim Tekcan’dan Döngüsel Seyir

dongusel sayir

Süleyman Saim Tekcan’ın uzun zamandır üzerinde çalıştığı projesi olan “Döngüsel Seyir” sergisi, 3-30 Mart tarihleri arasında Tophane-i Amire’de izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Süleyman Saim Tekcan’ın uzun bir aradan sonra geniş kapsamda açacağı önemli bir proje sergisi olan “Döngüsel Seyir” başlıklı sergi için, uzun süredir hazırlıklar devam ediyor. Bu çerçevede sanatçı bir yandan yeni heykel ve resimlerini üretirken, diğer yandan da sergi için ortak bir çalışma platformu sağladığı küratöryel ekip ve tasarım ekibi ile beraber serginin içeriğine uygun özel bir seçki ile daha önce üretilmiş eserlerinden de özenli bir koleksiyon oluşturdu.

Küratörlüğünü Dilek Karaaziz Şener’in üstlendiği serginin, sergi ve grafik tasarımını Yeşim Demir Pröhl ve mimari mekan projesini ise Nevzat Sayın hazırladı.

İzleyicisinin merakla beklediği sergi gösterimi, 3 Mart’ta Mimar Sinan Üniversitesi, Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi Beş Kubbe Salonu’nda gerçekleşecek açılış ile başlayacak ve 30 Mart tarihine kadar ziyaret edilebilicek.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.