Tom Odell Şubat'ta Yeniden İstanbul'da

tom odell

Geçen sene İstanbul'da akıllardan çıkmayan bir konser veren şarkı sözü yazarı ve şarkıcı Tom Odell, 18 Şubat 2019 yeniden Zorlu PSM'de konser vermeye hazırlanıyor.

Brighton Institute of Modern Music’te müzik eğitimin tamamlayan Tom Odell; Leonard Cohen, Elton John ve Bob Dylan gibi müzisyenleri dinleyerek büyüdü. 2012 yılında Lily Allen’ın elinden tutmasıyla genç sanatçı, “Songs From Another Love” adlı ilk EP’sini yayımladı. EP’nin içindeki “Another Love”, bir anda bütün dünyanın dinlediği bir şarkı oldu. Aynı yıl bu başarı Tom Odell’a Brit Awards’ta “Critics’ Choice" ödülünü kucaklattırdı.

Duygu yüklü şarkıları ile ruh besleyen Tom Odell, 2013 yılında ise ilk albümü “Long Way Down”ı yayımladı ve Elton John, The Rolling Stones ve Billy Joel ile isimlerle turneye çıktı. 2016 yılında ise ikinci albümü “Wrong Crowd” adlı başka bir albümüyle kalplerimizi eriten şarkılar yapmaya devam etti. Bu albümde ise Arctic Monkeys, Adele ve Kasabian ile yaptığı çalışmalardan adını duyduğumuz Jim Abiss’in katkısı büyük.

Tom Odell etkisinden çıkılmayacak bir performans için 18 Şubat 2019'da tekrar Zorlu PSM'ye geliyor. Biletler Biletix'te.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.