''Tuna Kiremitçi ile Müzikli Dakikalar''

tuna kiremitci

Saint Benoît Fransız Lisesi, Silüet Salonu, Frankofoni Festivali kapsamında, ''Tuna Kiremitçi ile Müzikli Dakikalar'' konserine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor!

Silüet Salonu'nda sizleri, 28 Mart Çarşamba günü saat 19:00'da, Frankofoni Festivali kapsamında 'Tuna Kiremitçi ile Müzikli Dakikalar' konserini izlemeye davet ediyoruz. Bu özel gecede, Tuna Kiremitçi sahnemizi bu konserle onurlandıracaklardır.

2017 yılı başlarında yayımlanan ''Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları' albümüyle büyük beğeni toplayan Tuna Kiremitçi, şarkılarını sahnede orkestrasıyla seslendirecek.

Tuna Kiremitçi’nin yeni şarkısı “İstanbul Köleleri” Pasaj&Garaj etiketiyle tekli olarak çıktı. İstanbul Köleleri, Tuna Kiremitçi'nin kendi deyimiyle ''büyük şehirdeki, sert ve can acıtan ilişkilerin bir kölenin ağzından anlatılışı, acı çeken aşıkların birbirlerine ölümüne bağımlı halleri…, İstanbul’un ve aşkın kölesi olmuşlara romantik bir selam…''

 

 

 

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.