Ben Bir Küçük Sanatçıyım Dizisinin Yeni Kitabı

gel beraber buyuk ressamlar gibi cizelim

Hep kitap’ın çocuk kitapları dizisi “Ben Bir Küçük Sanatçıyım”ın dördüncüsü Gel Beraber Büyük Ressamlar Gibi Çizelim, 10 Ağustos’ta Türkiye’deki çocuk okurlarla buluşuyor! Gel Beraber Büyük Ressamlar Gibi Çizelim’de Marion Deuchars, kendisini etkileyen sanatçılar ve onların işleri hakkında bilgiler verirken sanatçıların kullandığı tekniklerle çizme yöntemlerini de tarif ediyor.

Kendine özgü tarzıyla dünya çapında tanınan, birçok uluslararası tasarım ve illüstrasyon ödülüne layık görülen İskoç illüstratör Marion Deuchars’ın hazırladığı Gel Beraber Büyük Ressamlar Gibi Çizelim ile çocuklar, anlatılan tekniklerle Paul Klee gibi çizebilecek, Joan Miró gibi renklerle oynayabilecek hatta belki sürrealist resimler yapabilecek!

Berrak İdiman’ın dilimize çevirdiği Gel Beraber Büyük Ressamlar Gibi Çizelim, 10 Ağustos’tan itibaren raflardaki yerini alacak.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.