Umut Verici Bir Kimlik Arayışı: Aşk ve Ateş

zan romanoff ask ve ates

Gençlik deneyimlerinin hayatlarımızdaki yerine ve gelecek hayatlarımıza etkisine ışık tutan bir roman; Zan Romanoff'tan Aşk ve Ateş.

İdolünle karşılaştığında gerçeklerle yüzleşmeye de hazır olmalısın… Grace, hayatı sanal âlem ve inatla kaçmaya çalıştığın gerçeklik arasında ikiye bölünmüş genç bir kızdır. İnternette büründüğü kimliği Gigi, ünlü müzik grubu Fever Dream’i ve grup üyelerinin özel hayatlarını büyük bir merakla ve hatta tutkuyla takip etmektedir. Arkadaşlarının yıllar önce bu hayranlık dünyasından vazgeçmiş ve yeni maceralara atılmış olması itmiştir onu iki kimlikli yaşamaya.

Bir akşam imkânsız gibi görünen şey gerçekleşir ve Grace idolü, Fever Dream’in solisti Jes ile tanışma şansı yakalar. O ânı hayatındaki bir dönüm noktası olarak belirleyen Grace, sonrasında yaşananlarla birlikte aslında dünyasının ne kadar bölünmüş olduğunu ve bunun yaptığı seçimlere, arkadaşlık ilişkilerine ve aile dinamiklerine nasıl etki ettiğini anlayacaktır. 

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.