Genç Yetenekler Aranıyor

cev sanat

ÇEV Sanat’ın 2018-2019 dönemi için burs programı başvuruları başladı. Genç yetenekler için son başvuru tarihi 30 Mart olacak.

2017 yılında kurulan ÇEV Sanat, “Genç Yetenekler” projesi ile kültür ve sanat alanında üstün yetenekli gençlerin eğitimlerini üstleniyor. Onları dünya çapında tanınan ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edebilecek birer sanatçı olmaları için eğitim veriyor.

Adaylar 30 Mart’a kadar ÇEV Sanat’ın internet sitesinden başvurularını yapabilecekler. Ardından ön elemeden geçen adaylar, 22-26 Haziran 2018 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek olan bir uyum programına davet edilecekler. Bu programda gençlerin jüri üyelerine, sanatsal yeteneklerini ortaya koymalarını sağlayacak bir konser veya resital vermeleri gerekecek. Aynı zamanda teori, müzik kültürü ve oda müziği alanında bilgilerinin değerlendirileceği birtakım çalışmalara da katılımları beklenecek.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.