Tarkan’ın Açıkhava Maratonu Devam Ediyor

tarkan

Megastar Tarkan, çok konuşulan yeni albümüyle beraber Temmuz ayında gelenekselleşen Harbiye Açıkhava konserleri dizisine devam ediyor.

Türk pop müziğinin dünyaca ünlü sanatçısı Tarkan,  90'lı yılların başında hayatımıza girdiğinden itibaren, her yaştan insanın diline pelesenk olmuş şarkılar söyledi ve albümler yaptı. Güçlü sesi, özgün ve yenilikçi şarkıları, dansları ve de muhteşem sahne şovları ile Türkiye dışında dünyada da oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan megastar Tarkan, sanat hayatı boyunca pek çok albüme ve başarılı şarkılara imza attı.

“Adını Kalbime Yaz” albümünün üzerinden yeni şarkıların yer aldığı albüm çıkarmayalı tam 7 yıl olan Tarkan, kariyerindeki onuncu albümünü “10” ismiyle yayımladı. Müzik marketlerde satış, dijital müzik platformlarında indirme rekorları kıran yeni albüm, içinde 14 yeni şarkıyı barındırıyor. Bu albüm için Ozan Çolakoğlu, Ümit Sayın, Nazan Öncel, Sezen Aksu gibi önemli isimlerle çalışan megastar, özlemle yeni albüm bekleyen hayranlarını çok sevindirdi.

Yeni albümün başarısını Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde kutlayacak olan Tarkan, 6-8-9-11-12 Eylül tarihlerinde hayranlarıyla buluşacak.

Etkinliğin biletleri Biletix'te.

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.