29 Haziran - 7 Temmuz Haftası Vizyon Filmleri

dogmamis

Bu hafta altı yabancı, bir yerli, bir de animasyon olmak üzere dokuz yeni film vizyona girdi. Keyifli seyirler!

DOĞMAMIŞ

Yönetmen: Brandon Christensen
Oyuncular: Jesse Moss, Rebecca Olson ve Jenn Grifin

Mary ikiz bebeklere hamiledir. Heyecanla onları kucağına almayı beklemektedir. Ancak doğum zamanı geldiğinde, sevinci yarım kalacaktır. Çünkü ikizlerden birini doğumda kaybeder. Bu olay herkesi üzsede, bir süre sonra acıyı içlerine gömüp doğan bebeklerine sevgilerini verirler. Mary bebeğiyle ilgilenirken, anlamlandıramadığı tuhaf olaylara şahit olur. Doğaüstü bir varlık, oğlu Adam’ı hedef almıştır. Ona sahip olmak için de her şeyi yapacaktır… “Doğmamış “ filmi aynı zamanda, “Overlook Film Festivali’nde” en korkunç film ödülünü aldı.

fakir

FAKİR: BİR HİNT FAKİRİNİN OLAĞANÜSTÜ YOLCULUĞU

Yönetmen: Ken Scott
Oyuncular: Dhanush, Berenice Bejo ve Erin Moritary

Film, daha önce hiç görmediği babasını bulmak için yola düşen Aja’nın yaşadıklarını konu alıyor. Aja bir Hint fakiridir. Annesini kaybeder ve kimsesiz kalır. Babasını bulmaya karar verir ve Fransa’ya doğru yol alır. Ancak yolculuk beklediği gibi gitmeyecektir. Paris’te taksiye bindiğinde, kendini şehrin dışındaki bir İKEA’da bulur. Bu maceralar sırasında, Marie adında bir kıza aşık olur. Aksilikler de peşini bırakmayacaktır. Aja, İKEA’da yanlışlıkla bir dolabın içinde kilitli kalır ve Avrupa’da başka bir şehre kargolanır. Aja, tüm bu yol macerasının içinde geri dönüp aşık olduğu kıza kavuşabilecek midir? 

sevimli emojiler

SEVİMLİ EMOJİLER 2

Yönetmen: Alexander Romanetz

Moji ve Brainpot, şeytani deha Fidolord tarafından restore edilen, Mydoom virüsü ile baş etmek zorundadır. İki dost bu tehlikeden kurtulmak için anti-virüs Binbaşı Swanson’un yardımına muhtaçtır. Fakat internetin varlığını tehdit eden sadece bu saldırı değildir. Uzaylılar Fringe’i yok etmeye kararlıdır. Moji ve Brainpot yeni ortaklarının desteğiyle internetin özgürlüğü için mücadele edecektir…

karavan

KARAVAN

Yönetmen: Paolo Virzi
Oyuncular: Helen Mirren, Donald Sutherland

John dikkatini kolayca kaybeden bir alzheimer hastasıdır. Eşi Ella ise kanserdir. Doktorların aşırı bakımlarından sıkılan çift, eski karavanlarıyla ülkeyi gezmek için yolculuğa çıkarlar. Yolculuk sırasında, bazen neşeli, bazen kederli anlar yaşayarak, hayatı ne kadar sevdiklerini anlarlar. Gezinin sonunda şaşırtıcı bir sürpriz onları beklemektedir. 

sessiz ol

SESSİZ OL

Yönetmen: Samet Çakırtaş
Oyuncular: Akın Ayvaz, Şengül Kaya, Cansel Aydos

Aslı ve Murat uyandıklarında kendilerini elleri bağlı olarak bilmedikleri bir yerde bulurlar. Üstelik yalnız da değillerdir. Baygın bir genç ve küçük bir çocukla aynı odadadırlar. Kaçmaya çalışırlar, ancak engeller onları beklemektedir. Çünkü ev sahibi Suzan onlara kötü sürprizler hazırlamıştır. Kurtulmak için çok zor mücadeleler vermek zorunda olduklarını anlayan Aslı ve Murat sonunda başarılı olacak mıdır? 

yakalandin

YAKALANDIN

Yönetmen: Jem Tomsic
Oyuncular: Ed Helms, Jake Johnson, Annabelle Wails

Birlikte büyüyen beş yakın dost, senede bir kere “Elim Sende” oynamaktadır. Bu yılki oyun zamanı geldiğinde, içlerinden biri evlenecektir. Grubun hiç yenilgi almayan oyuncusu, diğerleri tarafından basit bir hedef olarak görülür. Fakat, o beklenmedik şekilde hazırlığını yapmıştır. 

tim

T.İ.M

Yönetmen: Onur Yiğit
Oyuncular: Serdar Atacan, Emre Uzun ve Barış Can Sağır

Serdar Yıldırım özel kuvvetlerde görev yapan bir yüzbaşıdır. Pusuya düşürülür ve 16 askerini şehit verir. Bunun üzerine, telsizleri kapatır. Ancak görevden alınacaktır. Asker ve polislerden oluşan bir timden gizli görev teklifi alır. Şehit verdiği arkadaşları, aileleri ve ülkeleri için Serdar sonuna kadar mücadele verecektir.

kacis plani

KAÇIŞ PLANI 2: HADES

Yönetmen: Steven C. Miller
Oyuncular: Sylvester Stallone, Dave Bautista

Bay Breslin’in yüksek güvenlikli hapishaneden kaçışının üstünden seneler geçmiştir. Yeni birinci sınıf güvenlik gücü oluşturur. Fakat, ekip üyelerinden dövüş ustası Shu, herkesin Hades adıyla bildiği bilgisayarlı tekno-terör savaş labirentinde kayıplara karışır. Breslin, kaybolan arkadaşını kurtarmak için dünyanın en gizli hapishanesine girmek zorundadır…

sicario

SICARİO: DAY OF THE SOLDADO

Yönetmen: Stefona Sollima
Oyuncular: Benicio Del Toro, Josh Brolin ve Isabela Moner

Uyuşturucu kartelleri, teröristleri ABD sınırından kaçak yollarla geçirmektedir. Bunun üzerine federal ajan Matt Graver, ailesi bir kartel patronu tarafından katledilen Alejandro ile bağlantı kurar. Alejandro savaşı kızıştırmak için elinden geleni ardına koymaz. Kartel patronunun kızını kaçırır. Planları ortaya çıktığında Graver kızın öldürülmesini emreder. Alejandro gerçekten de genç kızı öldürecek midir? 

Yazar Hakkında

avatar
Müzik, Sinema, Tiyatro, Güncel Sanat, Kitap ve Keşif ana başlıkları altında okuyucular, güncel kültür sanat haberlerini takip ederken, yapılan röportajları keyifle okuyor...

TAKVİMİ GÖR

Konser, Sergi, Sahne Şovu, Tiyatro... Nerede? Ne Zaman? Şehirde Ne Varsa Hepsi Burada !

SanatOnline.Net e-posta aboneliği

Sanatsal etkinliklerden haberdar olmak ve sanat haberlerini almak için e-posta hesabınızı bırakabilirsiniz.